Ky është Bojkeni, djali i Lorik CanësKapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana ka publikuar foton e parë me djalin e tij.

Lorik Cana dhe e dashura e tij Monika u bënë prindër ditë më parë.
Kapiteni i Shqipërisë që e ka emëruar të birin me emër të lasht ilir, Boiken, ka publikuar foton e para me të në krah.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here