johana sopiJehona Sopi ka studiuar për psikologji dhe sikur e ka lënë shumë pas dore muzikën, ndonëse është pasioni i saj i madh, shkruan “Kosovarja”.Siç kuptojmë, Jehona i është dedikuar jashtë mase jetës familjare dhe bashkëshortit të saj.

A e dinit se ai është milioner?

Burri i Jehonës, Lavdimi, është eksponent mjaft i rëndësishëm në një prej bankave të vendit.

Ju sjellim foto të çiftit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here