Ky është Andi djali i Ramadan Krasniqit-Dani Ramadan Krasniqi-Dani është nga këngëtaret më të njohur të muzikës popullore dhe jo vetëm. Ai ndër vite ka lënë gjurmë në skenën muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Dani e ka vetëm një djalë, Andin, te cilit para shumë vitesh ja kishte dedikuar edhe një këngë, këngën me titull “Andit”.

Siç mund ta shihni, Andi është rritur e bërë burrë, me mustaqe e mjekër, shkruan “Kosovarja”.
Pak kohë më parë u fol edhe se Dani ja ka blerë të birit një veturë luksoze.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here