Jeta private e personazheve publikë është gjithnjë interesante, ama akoma më interesante janë jetët private të deputetëve.

Mbrëmjen e sotme, Soiree me Jonida Shehun ishte e gjitha e dedikuar Italisë dhe gjithë asaj që na bën të dashurojmë kulturën italine.

Ndër të ftuarit e mbrëmjes ishte edhe deputeti iPartisë Demokratike, Agron Shehaj.
Gjatë bisedës, moderatorja e programit, Jonida e pyeti deputetin se dinte që e dashura e tij e parë qe italiane.

Shehaj, i vënë në siklet, filloi të qeshë dhe u shpreh se nuk kishte rëndësi tashmë dhe devijoi të gjithë bisedën.

Epo, duket se një përgjigje e morëm nga Shehaj dhe ajo qenka pozitive.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here