Rita nuk ka vonuar për të zëvendësuar ish-të dashurin.

Duket se Rita ka filluar të takohet me konkurrentin e shout televiziv ‘Love Island’, Eyal Booker.

Dyshja janë prezantuar nga miku i tyre i përbashkët, Vas J Morgan.

Rita njihet si ndjekëse e rregullt dhe fanse e këtij shou, ndërsa nuk ka pritur të kalojë shumë kohë nga ndarja nga producenti Adrew Watt për të filluar të takohet me bukuroshin nga Afrika e Jugut, 23 vjeçarin Booker.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here