Pas nje periudhe ne te cilen fshiheshin nga kamerat dhe fotografet, cifti i ri ka shprehur hapur dashurine.

Ata jane fotografuar ne Central Park, New York.

Pasi kane shkuar bashke me pushime ne Azi, Ashton Kutcher dhe Mila Kunis vazhdojnë te jene te dashuruar me njeri-tjetrin.

Për me tepër tani ata nuk druhen te shkëmbejnë puthje dhe ledhatime hapur para gjithë publikut. Me ne fund.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here