Kushtrim Hoxha, pjesë e serialit të njohur amerikanKushtrim Hoxha në CBS!Artisti nga Kosova, Kushtrim Hoxha do të jetë pjesë e një ndër serialeve më të shikuara në Amerikë.

Bëhet fjalë për sezonin e pestë të ‘Person of Interest’ që prodhohet nga rrjeti CBS dhe ka regjistruar afro 13 milionë shikues e është shpërblyer me çmime.

Kushtrimi do të jetë pjesë e kastit për dy episode, xhirimet e të cilit fillojnë në fund të vitit./Prive

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here