Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, njihet si njëra nga femrat më seksi të estradës sonë.

Ajo në rrjetin social Instagram sonte ka postuar diçka më ndryshe.

Është poza e saj së bashku me babin të cilit i ka dhuruar një puthje dhe një përqafim të ngrohtë.10

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here