Kush po i mungon Rozana Radit?Rozana Radi është një ndër artistet që i shpreh ndjenjat e saj edhe me fansat dhe miqtë.

Ajo nuk rresht kurrë së foluri për nënën dhe babain e saj.

Të dy janë larguar nga kjo jetë, por në zemrën e Rozanës, ashtu si te çdo fëmijë, vazhdojnë të zënë një vend special.

Ajo këtë herë ka postuar një foto në të cilën ka dalë e trishtuar dhe ka ndarë me të gjithë atë që ka ndjerë së brendshmi kur është shkrepur fotoja. “Miss you mam”, ka shkruar Rozana me një vështrim të thellë në këtë foto.

Kush po i mungon Rozana Radit?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here