Kush po i dërgon çdo ditë trëndafila Morenës?Modelja dhe këngëtare e njohur Morena Taraku është mjaft e angazhuar fal profesioneve që ajo zotëron.

Veç tjerash ajo është super aktive edhe me postime në rrjete sociale ku ndan vazhdimisht momente me fansat e saj nga përditshmëria e saj.

Gjersa së fundi ka publikuar një foto ku shihen shumë trëndafila të kuq, derisa brenda tyre shihen trëndafil të bardh që e formonin shkronjën M, por që prej kujt i ka marrë Morena kjo nuk është bërë e ditur.

Kush po i dërgon çdo ditë trëndafila Morenës?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here