Kush janë partneret e jetës së Lori Hoxhës?Lori Hoxha, vajza e madhe e themeluesit të Top Medias, Dritan Hoxha, “prezanton” partneret e jetës së saj.

Dhe s’kishte si të ndodhte ndryshe. “Partneret” e bukuroshes Lori nuk janë tjetër veçse e ëma dhe e motra e saj,Vjollca Hoxha dhe Sara Hoxha. Instagrami i Lorit është i gjithi “fashion” por edhe kësaj fotoje të fundit nuk i mungon finesa.

Nuk ka nevojë që trashëgimtarja e Top Channel të bëjë diçka të madhe për të tërhequr vëmendjen, vetëm mjafton të shohësh fotot e saj të “kuruara” në rrjetet sociale.

Kush janë partneret e jetës së Lori Hoxhës?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here