Kush i thotë Bleones të dua Bleona Qerreti vazhdon të ngrehë dyshime se me kë është në lidhje dhe kë është duke e dashuruar.

Këngëtarja shqiptare tani ka postuar një foto me valltarin e njohur, Eraldo Rexhon të cilit nuk ngurron ti thotë “Të dua”.

Madje Eraldo e mbanë të shtrënguar Bleonën në bel me njëren dorë, ndërsa tjetren ia afron goxha afër “zogut”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here