Kush i ka bërë këtë dhuratë luksoze Afërdita Dreshajt?Ato i pranojmë, dhe shpesh i bëjmë edhe vetës për të plotësuar kështu ndonjë nevojë apo dëshirë, për të pasur një veshje apo send të cilit ja këmi vënë syrin për një kohë të gjatë.

Aferdita Dreshaj nuk dihet nësë ka pranuar apo i ka bërë vetës një të tillë, por ajo që vërehet kjartë nga në imazh në llogarinë e saj snapchat është që së fundmi ajo po i pëlqen shumë orat e dorës, kjo për faktin se ka filluar ti koleksionoj ato dhe këtë nuk po heziton ta ndajë me ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Kush i ka bërë këtë dhuratë Aferditës? I dashuri i saj që njihet për dhurata luksoze , marrë shkas veturën që i kishte dhuruar për ditëlindje, ndonjë i afërm i saj apo vetja?!/PRIVE.AL/

Kush i ka bërë këtë dhuratë luksoze Afërdita Dreshajt?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here