Kush është vajza misterioze në krahët e Capital T Kohët e fundit, reperi Capital T është parë gjithnjë e më shpesh në krahët e një vajze nga Tirana.

Edhe pse fotot në përgjithësi janë me kurriz, pasi bjondia seksi nuk preferon të tregojë fytyrën, Blitz ka siguruar një foto, ku shfaqet edhe pamja e vajzës.

Mësohet se profesioni i saj është modele dhe sa herë që Capital T vjen në Tiranë nuk harron të takojë “miken” e tij.

Rreperi, i cili së fundmi po shijon suksesin e këngës “HitMan”, nuk është përfolur shpesh për jetën e tij private, të cilën e ruan me fanatizëm, shkruan Blitz.

Mos është vajza në fjalë shkaku i vizitave të shpeshta që Trimi po i bën këto kohë Tiranës?

Apo është thjesht një fanse, që ka guxuar më shumë se të tjerat?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here