Kush është Rilind Sylejmani në jetën e Teuta Krasniqit?Aktore e prezantuese shumë e zonja, një femër që ja del me sukses në çdo segment të jetës. Dhe, asaj nuk i është dashur ti bëjë disa vjet që ta gëzoj këtë gjallëri, eksperiencë e zotësi, shkruan”Kosovarja”.

Teuta Krasniqi që në moshë shumë të re e dëshmoj se është e talentuar dhe e zonja. Nëna e dy fëmijëve është një nga femrat më të përfolura në vend dhe këtë status e mban prej shumë vitesh, për arsye profesionale e private, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja është mjaftë e pranishme edhe në rrjete sociale. E hapsirat e saj virtuale me sa duket menaxhohen nga Rilind Sylejmani. Profili i këtij të fundit shpërndahet shpesh këto ditë në Insta Storyn e Teutës.
Epo, Teuta dëshiron ti marketoj edhe bashkëpunëtorët.

Kush është Rilind Sylejmani në jetën e Teuta Krasniqit?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here