Bukuria e saj bombastike kohët e fundit është kthyer në epiqendër të mediave në Rusi.

E si te mos ishte, një goxha femër e tillë… ka ngritur temperaturën 50 gradë celsius deputeteve në parlament.

Nëntorin e shkuar ajo u votua si femra më seksi në Rusi. Megjithatë, gëzimi i Maria Kozhevnikova ishte i dyfishtë, pasi tashmë ajo është deputetja më seksi e parlamentit rus dhe për këtë ndihet krenare. Ishte e përzgjedhura e presidentit të Rusise Vladimir Putin, i cili mesa duket, dinte se çfarë zgjodhi apo nuk është kështu. A mendoni se meshkujt në Rusi do te votonin përsëri Putin?

Sigurisht që po, kur e dinë që më mirë të kenë një Maria Kozhevnikova super seski, sesa premtime boshe, të cilat harrohen sapo mbarojnë votimet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here