Ato janë bukuroshe, pjesë e jurisë së spektaklit X Factor.Përveçse janë dy këngëtare të suksesshme, konsiderohen edhe si dy ndër femrat më seksi në Britani dhe më tej.

Dhe, për këtë arsye, duket se Tulisa dhe Nicole Scherzinger janë në një garë me njëra-tjetrën sa herë dalin në skenën e spektaklit, për të treguar se kush është më seksi.

Vështirë të zgjedhësh, dhe pse sipas revistës FHM, Tulisa është femra më seksi në botë.

Shikoni fotot e më poshtme dhe gjykoni vet se cila nga këto dy bukuroshe është më seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here