Kush është më e bukur Çiljeta apo Amber Rose?Çiljeta Xhilaga e ka kompletuar sfidën e saj me seksbombën botërore Amber Rose.

Këngëtarja shqiptare i kishte hedhur dorashkën e sfidës para pak orësh dhe vetëm pak minuta më parë ka hedhur në faqen e saj në Instagram dy foto krahasuese; në njërën anë është ajo me flokë të qethura shkurt, ndërsa përballë saj qëndron e famshmja Amber Rose me lukun e saj flokë shkurt si gjithnjë.

Sigurisht që pamja e Çilit është ka kaluar përmes Photoshopit, por ajo që vlen për ne është se fotot na japin mundësinë të analizojmë tiparet e secilës prej tyre, për të bërë një krahasim: Kush është më e bukur?

Unë për vete, me gjithë respektin që kam për Amber, nuk mundem të mos e votoj Çiljetën. E meriton eee…?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here