Kush është mashkulli që ia zuri vendin Korab Shaqirit?Lindja e djalit të tij ua ka ndryshuar jetën familjes Shaqiri.
 Nuk ka shumë prej kur Korab Shaqiri dhe Lulkaçela Jashari u bënë prindër për herë të parë e sot djali i vogël të cilin e pagëzuan me emrin Alte ia zuri vendin të atit, shkruan lajmi.

Këngëtari i njohur e ka publikuar një foto të lezetshme në Instastory aty ku e ka publikuar djalin dhe ka shkruar: Ma ka zanë vendin djali.

Bukuroshit të vogël i dëshirojmë shëndet e jetë të gjatë.

Kush është mashkulli që ia zuri vendin Korab Shaqirit?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here