Ajo me siguri mund të listohet në mamin më sexy në vend.

Këngëtarja shqiptare Ingrid Gjoni ka filluar pushimet në jug të vendit e shoqëruar  nga dajli i saj Parid.

Jngridi ka ndarë me miqtë e saj në në Instagram foto shumë provoguese dhe sensuale. Këto foto të postuara nuk kanë nevojë për koment, pasi flasin qartë për linjat e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here