Kush është këngëtarja që u bë nuse e familjes Jashari?Ajo ka kohë që nuk është aktive në skenën muzikore, por dikur këngët e saj ishin hite.

Një nga hitet e njohura të saj ishte “Dashuro vajzë” në vitin 1998, por që nga paslufta ajo nuk është kthyer më në skenë.

Bëhet fjalë për këngëtaren Lirie Istogu, e cila tani është e martuar me nipin e Adem Jasharit, Bashkim Jasharin, shkruan Magazina.al

Çifti janë martuar që disa vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here