Kush është i dashuri i ri i Kendall Jenner?Përgjatë një interviste të dhënë mikja e modeles Kendall, Selena Gomez, deklaroi se ajo është e vetmja vajzë beqare në grupin e shoqërisë së saj.

E meqenëse Kendall është gjithashtu pjesë e këtij grupi atëherë kjo i bie që edhe ajo të ketë një të dashur.

Kujtojmë se kohëve të fundit është përfolur shumë për një lidhje të mundshme mes saj, e futbollistit Cristiano Ronaldo, si dhe këngëtarit Chris Brown.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here