Kush është e përbashkëta mes Edi Ramës dhe Albana Osmanit?Prezantuesja Albana Osmani ka postuar në rrjetet sociale një foto në të cilën shfaqet me kryeministrin e vendit Edi Rama.

“Piktorë, lindur në Korrik, të gjatë… Kam nderin të kem këtë foto me Z.Kryeministër!”, – shkruan Osmani krahas fotos. Moderatorja dukej mjaft në formë dhe e qeshur në këtë foto.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here