Kush është djali që po mban vajzën e Fjolles?Këngëtarja Fjolla Morina e cila së fundmi ishte fokus i medieve rozë. Së fundmi ka publikuar edhe dy foto të cilat kanë ngjallur dilema dhe debat në llogarinë e saj në Instagram.

Në foto është shfaqur një mashkull teksa putë vajzën e këngëtars. E që në fakt është vëllau i Fjolloës.

Edhe pse konkluzionet e lexuesve ishin të ndryshme mesa duket ende nuk ka dicka të re nga këngëtarja.Ndërkaq që ajo është duke kaluar disa ditë në Gjermani tek vëllau i saj.

Kush është djali që po mban vajzën e Fjolles?

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here