“Forever is Over” është projekti i fundit i këngëtares Elvana Gjata, këngë kjo e dedikuar për tregun botëror, por që nuk arriti të ketë jehonë të madhe

Në krahasim me atë çfarë ka bërë gjata në tregun vendor, projekti i saj i fundit dukej më i zbehtë dhe pa potencën që e karakterizon yllin e muzikës shqipe.

Këngëtarja po qëndron në Amerikë, ndërkaq këto ditë është rikthyer për pushime, me ç’rast ka qenë në Mykonos ku edhe është takuar me supermodelen Emina Çunmulaj, shkruan “Kosovarja”.

Kjo e fundit e ka postuar një foto të pa përpunuar me mikeshën e saj, duke e zbuluar fytyrën e vërtet të Elvanes.

Duket bukur, por më ndryshe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here