Kush e shoqëron Getin edhe për shopping?Getoar Selimi, i cili së fundmi përveçse i njohur për këngët e veçanta, së fundmi është komentuar shumë edhe për historinë e dashurisë që ka me prezantuesen e njohur, Marina Vjollca.

Ata prej një periudhe të gjatë janë sëbashku dhe këtë e dëshmojnë përmes fotografive dhe mesazheve në rrjetet sociale.

Një të tillë e ka publikuar edhe vet reperi, Geti, i cili shihet teksa shoqërohet prej Marinës edhe për pazar.

Ndryshe, Geti është duke punuar në projekte të reja,, të cilat do të publikohen gjatë muajve të ardhshëm. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here