Kush e puthi Luana Vjollcën?Luana Vjollca njihet për sharmin dhe linjat superseksi.

Duke qenë prezantuese e sportit e ekranit shqiptar, ajo tashmë është e njohur për të gjithë.

Ajo ka postuar një foto në Snapchat, ku shihet duke e puthur Luanën një lypës 9 vjeçar në njërën nga rrugët e Tiranës.

Kush e puthi Luana Vjollcën?

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here