Kush e plotëson Noizyn?Reperi i njohur na Shqipëria, Noizy, edhe më tej është i sukseshëm. Ai është mjaftë i angazhuar në mbrëmje të ndryshme dhe jeta e tij është tejet dinamike, shkruan “Kosovarja”.

Kuptojmë se reperi aktualisht është “single” dhe nuk ka ndonjë dëshirë të madhe për tu lidhur seriozisht me ndonjë vajzë.

Noizy, që e ka një vajzëu nga një lidhje e më parshme, thotë se vetëm ajo e plotëson. Ndonëse nuk jeton me të, reperi ka lidhje shumë të fortë ne Leandren e vogël, shkruan “Kosovarja”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here