Kush e mësoi të dashurojë Bleron?Blero është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe përveç njoftimeve rreth muzikës e projekteve të reja, fotove të ndryshme, ai gjithashtu shpesh për fansat sjellë edhe thënie të ndryshme, herë të shkruara nga vet ai apo të huazuara.

Por gjithmonë këto thënie janë të ndjeshme dhe i kushtohen gjendjes emocionale dhe dashurisë.

I diskutuar shumë qysh prej ndarjes nga Teuta, Blero është kthyer në cakun e mediave rozë, ku çdo lëvizje e tij përbën lajm.

Së fundmi thënia e Bleros që sjellë në Instagram thotë “Na mësojnë se si te dashurojmë, jo si të urrejmë, urrejtja është puro”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here