30Ato janë të bukura, seksi dhe pëlqejnë të argëtohen. Bëhet fjalë për bukuroshet Beatrix Ramosaj, Elena Lika dhe Oriola Marashi.

Ato kanë publikuar një foto mjaft provokuese në rrjete sociale ku ekspozojnë hiret e tyre ndërkohë që janë duke u argëtuar në një nga pubet e Tiranës. Ato janë mbledhur së bashku për të festuar ditëlindjen e modeles Elena Lika./Gazeta Express/31

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here