rozana-radiKishte kohe qe po pergatitej per kete sipermarrje, per te levruar keshtu edhe ne fushen e biznesit. Rozana Radi eshte bashkepronare e nje dyqani me fustane nusesh, te quajtur “Pazzia”, i cili ndodhet ne rrugen “Myslym Shyri”. Fustanet e perzgjedhura nga koleksionet me te mira europiane, do ta shnderronin cdo vajze ne “princeshe” te vertete, diten e dasmes. Arredimi i brendshem i ambienteve eshte bardhezi, me shume stil dhe shije. Rozi nuk eshte e vetme ne kete iniciative; mesohet se ka mbeshtetjen e nje prej mikeshave te saja te ngushta, Brunilda Halilaj.

Koncepti qe vajzat do te sjellin ne organizimin e eventeve, eshte krejt i ndryshem nga ai qe jemi mesuar te shohim deri tani. Mos valle, oret e zgjatura ne dyqan, duke pare vajza qe provojne veshje te ndryshme per diten e madhe, do ta tundoje Rozin? Shpresojme te kemi sa me shpejt te reja edhe ne planin sentimental, per artisten e dashur te skenes…  Bluetooth

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here