Ajo është drejt të 60-ave. Megjithatë, Sharon Stone është në një formë të shkëlqyer.

Madje, aktorja e njohur guxon dhe shfaqe edhe gjoksin, siç ka bërë mbrëmjen e djeshme, ndërsa është shfaqur në një event bamirësie.3 4 5 6 7

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here