Aktorja hollivudiane, Krsiten Stewart, ka shokuar publikun dhe fansat gjatë një interviste të saj dhënë kohëve të fundit. Aktorja e ka qujatur “vitale”, tradhtinë ndaj të dashurit, Robert Pattinson, me regjisorin, Rupert Sanders.

“Nëse ti nuk ke mardhënie të mirë me aktorin i drejtohesh regjisorit dhe anasjelltas”, ka thënë aktorja.

E pyetur se cfarë profesionin do të kishte pasur po të mos kishte qenë aktore, Kristen i është përgjigjur me një deklaratë tjetër shokuese: “Nuk e di, unë jam një e mjerë. Me siguri se do të kisha qenë duke lexuar libra për tu munduar ta gjej vete”.

Rob dhe Kristen, janë ndarë para disa muajsh për shkak të tradhtisë së kësaj të fundit me regjisorin e “The Snow and the Huntsman”. Ka pasu spekulime që cifti janë rikthyer bashkë por së ende nuk ka asgjë zyrtare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here