Nga tapeti i kuq në netët e vona, ajo ka qenë e zënë duke promovuar filmin e saj të ri The Dead Don’t Die.

Por Selena Gomez dukej me diqka më të rehatshme në natën e së enjtes.

Aktorja 26 vjeqare që ka kryesuar filmat në Sherman Oaks kishte veshur një xhaketë të lirshme gri dhe pantollona të bardhë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here