Kur Robert Berisha ishte vetëm model në klipin e Greta KoçitKanë kaluar shumë vite nga hiti i aso kohe “Njëherë po, njëherë jo”, të Greta Koçit, hit ky që tingëllon bukur po ta dëgjosh edhe sot por, ajo që na ka mbetur në mendje është edhe aktori në atë video-klip i cili sot është bashkëshorti i Nora Istrefit.

Dallimi në fytyrë nuk është për t’u komentuar por, dallimi në peshë po!.

Mirëpo, të njëjtën gjë nuk mund ta themi edhe për Greta Koçin. Ndryshimi në fytyrën e saj është mjaft i dukshëm. Për më shumë shikoni fotografitë dhe videon.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here