Rita ora di si të tërheqë vëmendjen dhe këtë e bënë shumë mirë.

Përveç zërit ajo njihet për linjat e saj super seksi dhe këtë e dëshmon edhe fotoja e postuar para pak minutave, shkruan Arbresh.info.

Rita ora në profilin e saj Instagram ka postuar një foto nga pishina ku trupi i saj i lagur duket i përkryer dhe shumë sensual. 4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here