Mbetet gjithmone nje Miss, pavaresisht viteve qe kalojnë, bukuria e saj mposht vitet.
Për këtë arsye Valbona Selimllari është përzgjedhur në kopertinën e një reviste, por ‘profesionistet’ harrojne qe njeriu ka dhe defekte te vogla.
Ja gishtat kembes se Valbones, njeri me i shtrembet se tjetri nuk arrijne te mbulohen, por në fakt zbulohen tërësisht./balkanweb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here