Kur nervozohet keq Adelina IsmailiËshtë natyrë impulsive, nuk i duron padrejtësitë, që nuk kanë qenë të pakta në jetën e saj, ani pse e ka gëzuar dhe e gëzon statusin e yllit, shkruan “Kosovarja”.

Adelina Ismaili konsiderohet person i drejtpërdrejtë, detaiste dhe natyrë shpërthyese. E tillë ka qenë përherë edhe në skenë.

Adelinen shpesh e kemi parë të revoltuar në intervista, duke i dënuar fenomenet e shëmtuara që hasen prej vitesh. Këtë e ka bërë edhe përmes teksteve të shkruara e kënduara nga vetë ajo, shkruan “Kosovarja”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here