Melania Trump është e para zonjë e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, e cila është e huaj në kohët moderne, por edhe e para që ka pozuar e zhveshur.

Ajo është 46 vjeçe dhe ka lindur në Sevnica, të Sllovenisë, e cila prej dhjetë vitesh është gruaja e tretë e Presidentit amerikan të sapozgjedhur Donald Trump.

Një zonjë e parë aspak e zakontë, pasi është ish- modele dhe ka realizuar fotografi vërtetë të nxehta.

New York Post pas zyrtarizimit të të shoqit të saj si President ditën e djeshme, ka publikuar fotografitë e zonjës Trump krejt të zhveshur, kur ajo pozonte për shërbime fotografike të disa viteve më parë. Megjithatë duket se këto foto të sajat nuk e penguan aspak të shoqin, për t’u zgjedhur në krye të Shtëpisë së Bardhë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here