Prezantimi… kënga… humori… e tani edhe biznesi… Të gjitha formojnë të tërën. Dhe i tëri në këtë rast është Ermal Mamaqi, i cili edhe pse nuk u bë dot “Batman”, u bë i famshëm.

Aktualisht është një nga personazhet e shoë-t humoristik “Apartamenti XXL” dhe I fejuari I shoë gir, Amarda Toska. Në një intervistë në “Bulevardi VIP” për Gazeta Shqiptare Mamaqi rrëfeu se nuk ka zor të thotë më fal dhe se është tip pasionant.

I pyetur sesi ka qënë jeta pa njohur Amin, Ermali tha se “Kam qenë harrakat, por me seriozitet. Nuk kam pasur synim të bëj lista me vajza dhe nuk kam bërë ndonjë gjë të tillë”.

Edeh pse me biznesin e dasmave, punën si DJ e actor, Ermali mohon tëjetë I pasur. “Nuk jam i pasur. Jetoj si të tjerët dhe lodhem më shumë. Sigurisht që ekonomia është rritur, por nuk e lë veten të më marrë koka erë”./Gazeta Shqiptare/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here