Këto ditë, Geta Beqa, ka qenë mjaft e përfolur në media pasi fitoi vendin e parë në garën ‘Wellness Fitness IFBB 2017’ që u zhvillua në Kataluni.

Krahas këtij suksesi në ‘bodybuilding’ është rikujtuar e kaluara e saj, duke qenë se bukuroshja e ka provuar veten në fusha të ndryshme.

Pos sportit, Geta ka kënduar dhe ka aktruar. Ndërsa këtë herë sjellim bashkëpunimin e saj me Getoar Selimin.

Kënga e tyre mban titullin “Më ngat meje” dhe është realizuar disa vite më parë.

Më poshtë mund ta shikoni bashkëpunimin e tyre në një nga xhirimet e Zico TV. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here