Kur ëndrra bëhet realitet, thotë Era IstrefiEra Istrefi është një nga këngëtaret më të kërkuara në tregun muzikor për zërin dhe stilin e saj të veçantë dhe këtë ajo e ka arritur falë përkushtimit të madh në projektet muzikore.

Mbase gjërat që ajo dikur i ka ëndërruar sot janë realitet. Kështu ka pohuar vetë këngëtarja nëpërmjet një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram.

“Ëndrrat janë të vërteta”, ka shkruar Era përbri fotos së publikuar në llogarinë e saj në Instagram.
Era Istrefi gjithashtu është duke realizuar një projekt të ri, i cili do të del në treg së shpejti. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here