Sot ajo është një nga moderatoret sportive më të komentuara deh të dashura të publikut.

Eva Murati shpesh është përfolur në media dhe për projektet e saj lidhur me aktrimin dhe foto sensuale që ndan në rrjetet sociale. 

Nuk mbetet jashtë përfoljeve mediatike dhe lishja disa vjeçare me djalin e ish Kryetares së Kuvendit, Jozefina Topallit.

Ndërkohë ajo ka ndarë një foto knga koha kur ende nuk ishte bërë e famshme. E dalloni dot cila është mes mikeshave të saj. /Gazeta Express/

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/kur-ende-nuk-ishte-e-famshme-shikoni-si-dukej-eva-625874/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here