Kur Alketa Vejsiu mahnit fansatPadyshim që bukuria dhe pozitiviteti i saj pëlqehen shumë nga publiku.

Flasim për prezantuesen nga Shqipëria Alketa Vejsiu, e cila më anë të një fotografi të publikuar ka mahnitur fansat duke shkëlqyer, shkruan /IndeksOnline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here