Kunatat do të darkojnë së bashku të dielënDizajneri i njohur Valdrin Sahiti të dielën do të prezantojë koleksionin e tij privat mes mikeshave të tij më të ngushta që ka punuar prej vitesh me to, të dielën me 13 nëntor në dyqanin “Altar” në Tiranë.

E normalisht që në këtë grup bëjnë pjesë edhe Nora Istrefi dhe Tuna të cilat së fundmi janë bërë edhe kunata, pasi Tuna ka konfirmuar lidhjen me Patrisin, vëllaun e Robertit, shkruan lajmi.net.

Dy këngëtaret vite më parë kanë qenë shoqe shumë të mira, pastaj janë prishur duke mos folur me njëra-tjetrën ndërsa së fundmi duket se do të afrohen përsëri.

Të dyja mesiguri që nuk do të refuzojnë ftesën e mikut të tyre edhepse me kënaqësi nuk do të darkonin së bashku.

Kunatat do të darkojnë së bashku të dielën

Mes të tjerash të ftuara janë edhe Elvana Gjata, Besa Kokëdhima, Leonora Jakupi, Liberta Spahiu, Sellma Kasumoviq, Lori Hoxha, Armina Mevlani.

2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here