Blac Chyna, vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Kunata e Kim Kardashian me anë të një fotografie ka treguar se brenda disa muajve pas lindjes ajo është kthyer në forma të mira trupore.

Kujtojmë se javë më parë u përfol për një ndarje të mundshme mes ciftit Blac Chyna dhe partnerit të saj Rob Kardashian, por që mendohet të jenë vetëm spekulime./Indeksonline/18

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here