Kujt po ja le pasurinë Sabri Fejzullahu? Sabri Fejzullahu ende vazhdon të jetë aktiv e i kërkuar. Këngëtari nuk po ndalet dhe po premton se që nga shtatori do të vijë edhe me shumë risi

Sabri Fejzullahu ka një lidhje shumë të veçantë me familjen, por edhe fëmijët e Ermalit, posaçërisht Artin.

Arti është pika e dobët e Sabriut. Ja ka vënë emrin Art, e kishte në klip dhe disa herë ka folur për të, edhe publikisht, shkruan “Kosovarja”.

A po ja lë trashëgim muzikën, famën, pasurinë e tij, Sabriu nipit të tij të dashur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here