Kujt ja shkel syrin Aurela?Aurela me mëngjes ka lënë një mesazh për të gjithë fansat dhe miqtë e saj.

Ajo përmes një postimi në Instagram ka shkruar se shëndeti është mbi të gjitha, derisa thotë se jeta është e shtrenjtë për ta çuar dëm.

“Një të shkelur syrit edhe fap buzëqeshje në buzë,Kur kemi shëndetin mirë, e kemi mirë ata që na rrethojnë , atëherë s’ka asnjë arsye tjetër të mos e shkelim syrin them unë, apo jo more shokeniiiiii , Dielli ndriçon, jeta është e bukur dhe e shtrenjtë për ta çuar dëm”, ka shkruar ajo.

Megjithatë, ajo nuk ka treguar se kujt ia ka shkelur syrin…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here