Kujt i thotë “të dua” Dafina ?Këngëtarja Dafina Zeqiri ka tash e sa kohë që është ‘single’ në publik, edhe pse shihet e shoqëruar kohë pas kohe nga meshkuj të ndryshëm.Këngëtarja ka kohë që po qëndron në Amerikë, nga ku edhe po komunikon me ata që e duan muzikën e saj.

Por, duket se Duffy po bëhet ndonjëherë nostalgjike dhe ka momente kur ajo hapur e shpreh dashurinë.Kështu, në Tëitter ajo në mëngjesin e të shtunës ka shkruar “Të dua”.

Nuk dihet se kujt i ka dedikuar këtë shkrim Dafina, por me siguri se ndonjë mashkulli. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here