Kujt i thotë “pise” BleroKëngëtari i njohur, Blero Muharremi, vazhdon që të jetë mjaft polemizues me postimet e tij në rrjetet sociale.

Këngëtari sipas burimeve të Telegrafit ka qëndruar mbrëmë në Zvicër, në mënyrë krejt të paparalajmëruar.Dhe jo si herave tjera, tash ai nuk qëndroi në Zvicër për një koncert.

Në Instagram ai ka shkruar “Jam i lumtur që jam këtu me ty “pise”, befasi ha ha… le të kënaqemi”.Nga kjo kuptohet se Blero e paska befasuar një femër, të cilën ai e quan “pise” në pseudonim.

Ende nuk dihet saktësisht se për kë bëhet fjalë, por tash e sa kohë ka dyshime se Blero ka afera me femra të ndryshme ndër të cilat më shumë po përfolet për Afrona Dikën, modelen e njohur shqiptare që jeton në Zvicër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here